• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 22 sierpień 2019 08:44

Wakacyjny turniej wiedzy o bezpieczeństwie

Napisała
Wakacyjny turniej wiedzy o bezpieczeństwie KPP Augustów

Augustowscy policjanci odwiedzają miejsca, gdzie dzieci spędzają wakacje, aby porozmawiać na temat bezpiecznego wypoczynku. Wczoraj, podczas spotkania z młodzieżą w Serwach został zorganizowany turniej wiedzy o bezpieczeństwie.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, od początku wakacji spotykają się z dziećmi, aby rozmawiać o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Wczoraj wraz z przedstawicielami Sanepidu odwiedzili młodzież, która przebywa na obozie tanecznym w Serwach. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także informowali o bezpiecznych zachowaniach w czasie pobytu nad wodą oraz wypraw do lasu. Podczas prelekcji został zorganizowany turniej wiedzy o wakacyjnym bezpieczeństwie. Na zakończenie młodzież otrzymała odblaski oraz przypomniano im o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmierzchu poza obszarem zabudowanym.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Agro
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Fotograf
Eureka
GENERALI
Drewno opałowe
Weterynarz
Biuro Rachunkowe