• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
piątek, 23 sierpień 2019 11:59

Policjanci z Augustowa otrzymali defibrylator AED

Napisał
Policjanci z Augustowa otrzymali defibrylator AED KPP Augustów

Augustowscy policjanci otrzymali sprzęt ratujący życie. Urządzenie AED zostało przekazane przez Grupę Ratowniczą Nadzieja z Łomży. Defibrylator będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, wczoraj w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, spotkali się z grupą osób wypoczywających w siedzibie Fundacji Cordis Dom Serc w Augustowie. Mundurowi rozmawiali z uczestnikami obozu głównie o bezpieczeństwie nad wodą. Poruszyli również zagadnienia dotyczące odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Młodzież dowiedziała się też między innymi, jak wygląda praca przewodnika oraz zobaczyła umiejętności „Aresa”- policyjnego psa służbowego. Uczestnicy mieli również okazję zapoznać się z elementami musztry policyjnej, a także wziąć udział w praktycznych zajęciach prowadzonych przez policyjnego instruktora.

Na zakończenie, koordynator Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja” ksiądz Radosław Kubła przekazał na ręce Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie podinspektora Tomasza Kuprewicza defibrylator zewnętrzny AED. Urządzenie ma za zadanie ratować ludzkie życie. Defibrylator będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Mirage Boats
Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
DrewSot
Drewno opałowe
KA-MIX
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Kondracka]