• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 26 sierpień 2019 09:46

I Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie

Napisała
I Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie Food Truck

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków! Przed nami I edycja wydarzenia w Augustowie w ramach Pikniku Rodzinnego.

 

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie
Kiedy? 31.08. – 01.09.2019 r.
O której? sobota 11:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00
Gdzie? Amfiteatr Miejski

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie w ramach Pikniku Rodzinnego. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje, będą czekać na Was na terenie Amfiteatru Miejskiego.

Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą, by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, azjatycka, czy może klasyka polskiego street foodu? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka!

Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Lody tajskie czy może hiszpańskie paluchy churros? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje!

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrakło dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu food truckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w zawodach jedzenia na czas. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie - w sobotę w godzinach od 11:00 – 21:00 i w niedzielę od 12:00 – 20:00.
Więcej na:
www.facebook.com/events/1338149073005048/

Partnerzy:
Augustowskie Placówki Kultury

Partnerzy medialni:
Augustowski Reporter
Augustów 24
Dziennik Powiatowy
Przegląd Powiatowy
Polskie Radio Białystok

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot