• 1
  • 2
  • 3
środa, 28 sierpień 2019 07:54

Piknik na zakończenie wakacji

Napisała

W sobotę, 31 sierpnia odbędzie się piknik ekologiczny w ramach projektu „Segregacja-Transformacja” Podczas wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji m.in. malowanie płóciennych toreb ekologicznych, tworzenie ekoprzypinek i biżuterii z papieru, pokazy naukowe oraz wystawy edukacyjne na temat segregacji i recyklingu. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10.00 przy Amfiteatrze Miejskim nad jez. Necko.

 

Natomiast Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny rozpocznie się o godz. 13.00. Najmłodsi będą mieli okazję do zabawy na dmuchańcach, a dodatkową atrakcją będzie malowanie twarzy. Łasuchów na pewno ucieszy wata cukrowa i popcorn. Wydarzenie zorganizowane w ramach Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Na zakończenie pikniku, o godz. 17.00 zobaczymy barwny występ wypełniony muzyką romską. Na scenie Amfiteatru wystąpi zespół Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów.

Smakowitym zakończeniem lata będzie Festiwal Smaków Food Trucków. Podczas 2-dniowej imprezy będzie można spróbować dań inspirowanych kuchnią różnych stron świata.

Do zobaczenia!

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot