• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 15 wrzesień 2019 16:59

"Bezpieczna droga do szkoły" spotkania z dziećmi

Napisał
"Bezpieczna droga do szkoły" spotkania z dziećmi KPP Sejny

Sejneńscy policjanci rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi rozmawiają o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze i w sposób praktyczny uczą najmłodszych prawidłowego postępowania.

 

Sejneńscy policjanci odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sejnach. Podczas zajęć rozmawiano z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze. Dzieci z uwagą i entuzjazmem słuchają rad mundurowych, w szczególności jak należy zachowywać się na drodze, na przejściach dla pieszych. Funkcjonariusze przypominają również o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym, po zmierzchu. Największym zainteresowaniem cieszą się praktyczne ćwiczenia w przechodzeniu przez jezdnię. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymuje odblask, dzięki którym będzie bardziej widoczne w drodze do szkoły.

Źródło: KPP Sejny

1 komentarz

  • Link do komentarza Zebra. poniedziałek, 16 wrzesień 2019 09:18 napisane przez Zebra.

    No,sejneński pastisz Beatles :) Brawo!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot