• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 17 wrzesień 2019 20:06

Pierwsza w Sejnach galeria handlowa przed Bożym Narodzeniem

Napisał

W Sejnach powstaje pierwsza w mieście galeria handlowa. Kompleks budynków usytuowany został drugiej stronie ulicy od stacji paliw na wlocie z Suwałk.

 

Inicjatorem przedsięwzięcia jest spółka z Augustowa. Ta sama, która posiada już małą galerię handlową, a także jest właścicielem budynku augustowskiego dworca PKS.

Całość ma liczyć 1,6 tysiąca metrów kwadratowych. Przed galerią pojawić się ma natomiast parking na minimum 60 miejsc.

Wiele osób czeka zapewne na najważniejszą informację - jakie sklepy znajdą się w budowanym centrum handlowym? Spieszymy z odpowiedzią. W galerii ma się znaleźć market sieci „Stokrotka”, sklep „Media Expert” z artykułami AGD i RTV, a także drogeria „Rossman”.

Miejmy nadzieję, że nowa inwestycja w Sejnach pozwoli na złapanie oddechu dla miasta, które na dzień dzisiejszy zmaga się z ogromnymi kłopotami finansowymi. Nowe miejsca pracy, a także wpływy do budżetu miasta w postaci podatków od nieruchomości mogą sytuację zdecydowanie poprawić.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot