• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 22 wrzesień 2019 11:30

"PoMOC, a nie przeMOC"

Napisał
"PoMOC, a nie przeMOC" KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z rodzinami zastępczymi i ich dziećmi w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinom, w ramach programu profilaktycznego „poMOC, a nie przeMOC”. Problem przemocy domowej i zaginięć osób w podeszłym wieku, to istotne kwestie bezpieczeństwa społecznego.

 

Funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, kontynuując działania w ramach programu „poMOC, a nie przeMOC”, wczoraj spotkała się z rodzinami zastępczymi i ich dziećmi w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinom. Mundurowa zwróciła uwagę na problem przemocy w rodzinie, zaginięć osób starszych i przestępstw popełnianych metodą na tak zwanego "wnuczka". Była to również doskonała okazja, aby porozmawiać o bezpieczeństwie dzieci podczas drogi do szkoły. Mundurowa omówiła podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypomniała zgromadzonym, jak ważną kwestią dla naszego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, zwłaszcza kiedy dzień staje się coraz krótszy i szybko zapada zmrok. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania obejrzeli spot „Pomóż się odnaleźć” i otrzymali odblaski.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Logar
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
KA-MIX
DrewSot
PSM-Rekrutacja