• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 24 wrzesień 2019 12:59

Augustowscy policjanci grali w piłką nożną

Napisał
Augustowscy policjanci grali w piłką nożną KPP Augustów

W Augustowie został rozegrany XVI Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Drugie miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

 

W miniony piątek, na boisku „Orlik” przy ulicy Tytoniowej został rozegrany XVI Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn. W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie.

Po zaciętej sportowej walce augustowscy policjanci uplasowali się na drugiej pozycji, przegrywając z Państwową Strażą Pożarną w Augustowie. Obie drużyny zdobyły tyle samo punktów, natomiast o zwycięstwie zdecydowała ilość zdobytych bramek podczas całego turnieju.Trzecie miejsce należało do reprezentacji Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, czwarte do Placówki Straży Granicznej w Lipsku, a piąte do funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Augustowie. Oprócz pucharu za zajęcie drugiego miejsca, w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju."Król strzelców" podczas rozgrywek zdobył aż 6 bramek. Najlepszym bramkarzem okazał się funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej z Płaskiej.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot