• 1
  • 2
  • 3
piątek, 27 wrzesień 2019 15:59

Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny

Napisała
Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny UM Augustów

Polska Organizacja Turystyczna organizuje już 7. edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

 

Najbliższa edycja akcji planowana jest na 22 - 24 listopada 2019 r., jednak już teraz przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje oferty. Zbieranie ofert potrwa do 13 października 2019 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/zaloguj-lub-zarejestruj

Akcja ma na celu zaprezentowanie polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. Partnerami akcji mogą być podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne i okołoturystyczne na terenie Polski. Założeniem akcji jest stworzenie bazy ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach nawet o 50%, które będą oferowane w wybrane weekendy roku.

Aby zostać partnerem akcji należy zapoznać się z regulaminem, a następnie wypełnić online formularz zgłoszeniowy w terminie do 13.10. br. Szczegóły na: https://polskazobaczwiecej.pl/

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot