• 1
  • 2
  • 3
sobota, 28 wrzesień 2019 08:59

25-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Augustowie

Napisała
25-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Augustowie UM Augustów

Obchody 25-lecia działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Augustowie to szczególne święto dla prowadzących, podopiecznych i wolontariuszy. W piątek, 27 września w tym pięknym jubileuszu wśród zaproszonych gości obecni byli: burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk, zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz i kierownik Wydziału Spraw Społecznych i Administracyjnych Michał Kotarski.

 

- Serdecznie gratuluje pracownikom, wolontariuszom i przede wszystkim podopiecznym. Cieszę się widząc jak wiele satysfakcji przynosi Wam praca i jak wspaniałe są efekty Waszych działań – powiedział burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk. - Życzę Wam, żebyście dalej tak wspaniale pokazywali, że chcieć znaczy móc – dodał burmistrz.

Dzięki zajęciom Warsztatu Terapii Zajęciowej podopieczni mogą rozwijać się intelektualnie, manualnie, sportowo oraz nabywać wiele umiejętności. Zajęcia są miejscem, w który podopieczni czują się w pełni akceptowani i doświadczają integracji społecznej.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot