• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 30 wrzesień 2019 16:59

Policjanci o bezpieczeństwie na pikniku rodzinnym

Napisała
Policjanci o bezpieczeństwie na pikniku rodzinnym KPP Augustów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie i Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, wczoraj zadbali o bezpieczeństwo uczestników II Rodzinnego Pikniku Edukacyjnego „Jesień nad Kanałem Augustowskim”.

 

Radiowozy i motocykle „na sygnałach” - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na uczestników II Rodzinnego Pikniku Edukacyjnego „Jesień nad Kanałem Augustowskim”, zorganizowanego przy Śluzie Paniewo, przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku. W trakcie pikniku policjanci prowadzili liczne działania profilaktyczne ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci zaprezentowali sprzęt służbowy, który wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników. Jedną z atrakcji pikniku był pokaz tresury psa służbowego- „Aresa”. Była to również doskonała okazja, aby porozmawiać z zainteresowanymi na temat zawodu policjanta i warunków, jakie należy spełnić, by wstąpić do formacji. Podczas pikniku funkcjonariusze Policji udzielali informacji zainteresowanym osobom na temat funkcjonowania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz aplikacji „Moja Komenda”.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot