• 1
 • 2
 • 3
MyCenter
wtorek, 01 październik 2019 09:06

Samochód wypełniony HASZYSZEM wartym ponad 4 mln zł

Napisała
Samochód wypełniony HASZYSZEM wartym ponad 4 mln zł POSG

W sobotę (28.09.2019 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 81 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln zł. Ujawnione narkotyki przewoził obywatel Rosji.

 

43 - letniego obywatela Rosji zatrzymano do kontroli w okolicach miejscowości Wiżajny. Mężczyzna kierował się w stronę granicy polsko - litewskiej podróżując samochodem marki Mercedes ML 350. Nienaturalne zachowanie kierowcy podczas przeprowadzanych czynności wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, że w aucie może znajdować się nielegalny towar. Samochód poddano szczegółowym sprawdzeniom, które potwierdziły przypuszczenia funkcjonariuszy Straży Granicznej. W pojeździe znajdowała się podwójna podłoga. W wyniku przeszukania auta ujawniono 134 zamknięte hermetycznie paczki różnej wielkości z suszem roślinnym. Użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz. Łącznie zabezpieczono ponad 81 kg haszyszu o szacunkowej wartości ponad 4 mln zł.

Obywatel Rosji decyzją Sądu Rejonowego w Białymstoku został 30 września br. tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, a następnie osadzony w Areszcie Śledczym w Białymstoku. Ponadto zatrzymano samochód o wartości około 150 tys. zł, w którym znajdowały się narkotyki. Za popełniony czyn mężczyźnie grozi grzywna i nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

Link do filmu poniżej + nagranie dźwięku w załączeniu

 

https://youtu.be/Mw7St5uUvMQ

POSG

1 komentarz

 • Link do komentarza Pojawia się i znika :) wtorek, 01 październik 2019 17:37 napisane przez Pojawia się i znika :)

  Ciekawie ile zaginie gdzieś w sejfach ? Jak np w Sejnach ,"zaginęło" 1.5 kg amfetaminy. Nikt nic nie wie,czeski film,jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi,kasa,kasa,kasa.

  https://wspolczesna.pl/z-komendy-powiatowej-policji-w-sejnach-zginelo-17-kg-amfetaminy-a-byly-komendant-jednostki-zlozyl-raport-o-odejscie-ze-sluzby/ar/5220822

  Prawie dwa kilogramy amfetaminy, której wartość oszacowano na 80 tys. zł zniknęło w tajemniczych okolicznościach z zamkniętej szafy pancernej KPP w Sejnach. Sprawę ma wyjaśnić suwalska prokuratura.
  Nie wiadomo co stało się z amfetaminą, która na mocy wyroku sądowego z 1999 roku powinni zniszczyć sejneńscy policjanci. Narkotyk zniknął z szafy pancernej byłego komendanta powiatowego policji w Sejnach, Józefa B. On sam twierdzi, że spalił ją w piecu centralnego ogrzewania w komendzie. Nie ma jednak świadków ani protokołu zniszczenia dowodu rzeczowego.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Zakład stolarski
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier

Najnowsze komentarze

Biuro Rachunkowe [Kondracka]
KA-MIX
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
Drewno opałowe
DrewSot