• 1
  • 2
  • 3
środa, 02 październik 2019 16:29

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Napisała
Przedszkolaki z wizytą w komendzie KPP Augustów

Augustowskich policjantów po raz kolejny odwiedzili najmłodsi mieszkańcy miasta. Podczas wizyty dzieci poznały pracę funkcjonariuszy. Mogły również przypomnieć sobie zasady bezpiecznej drogi do szkoły. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały odblaski.

 

Komendę Powiatową Policji w Augustowie, odwiedziły grupy z Przedszkola Niepublicznego „U Kubusia Puchatka”. Goście oglądali pojazdy wykorzystywane przez policjantów w codziennej służbie, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. W dalszej części spotkania, mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz radzili, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły. Policjanci szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych. Na zakończenie goście otrzymali odblaski.


KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot