• 1
  • 2
  • 3
  • 4
niedziela, 06 październik 2019 16:59

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy, susz i krajankę

Napisała
Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy, susz i krajankę KPP Sejny

Zabezpieczono prawie 17 kilogramów suszu tytoniowego, ponad 2 kilogramy krajanki i 1200 sztuk gotowych papierosów. To efekt wspólnych działań funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach i Krajowej Administracji Skarbowej. Teraz za swoje postępowanie dwóch mieszkańców gminy Puńsk odpowie przed sądem.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sejnach wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej podejrzewając, że na terenie gminy Puńsk dochodzi do nielegalnego wyrobu papierosów, wkroczyli do dwóch posesji. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do 64-latka policjanci zabezpieczyli prawie 17 kilogramów suszu tytoniowego, ponad 2 kilogramy krajanki tytoniowej i blisko 1200 sztuk gotowych papierosów. Natomiast na terenie posesji 69-letniego mężczyzny mundurowi ujawnili prawie 1 kilogram krajanki tytoniowej i 12 sztuk gotowych papierosów. Obaj mężczyźni posiadali również maszynki do nielegalnego wyrobu papierosów i gilzy. Łączna wartość strat jaką mógł ponieść Skarb Państwa to ponad 12 tysięcy złotych. Teraz mężczyźni odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
DANBUS

Najnowsze komentarze