• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 07 październik 2019 12:52

W Augustowie zasadzono 100 drzew na 100-lecie Służb Sanitarnych

Napisała
W Augustowie zasadzono 100 drzew na 100-lecie Służb Sanitarnych Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Augustowie

W tym roku Służby Sanitarne obchodzą 100 lat swojego istnienia w Polsce. Jubileusz świętowała również Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Augustowie.

 

Wspólne świętowanie jubileuszu odbyło się w czwartek 3 października br. Po uroczystym powitaniu zebranych gości i wkopaniu pamiątkowych dębów przed budynkiem przy ul. Brzostowskiego, uczestnicy obchodów udali się w okolice Sajenka, gdzie zasadzono 100 pamiątkowych dębów na 100-lecie Służb Sanitarnych. Na zakończenie uroczystości w Nadleśnictwie Augustów przy ulicy Turystycznej odbył się piknik.

W uroczystości uczestniczył także zastępca burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz, który przekazał gratulacje pracownikom Państwowej Inspekcji Sanitarnej i podziękował za ich pracę.

Zadaniem Państwowej Inspekcji Sanitarnej jest nadzorowanie i kreowanie działań mających na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli, a także popularyzowanie zasad higieny, racjonalnego żywienia, masowych szczepień i metod zapobiegania chorobom zakaźnym.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
DANBUS
Opał klasy PREMIUM
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze