• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
poniedziałek, 07 październik 2019 12:52

W Augustowie zasadzono 100 drzew na 100-lecie Służb Sanitarnych

Napisała
W Augustowie zasadzono 100 drzew na 100-lecie Służb Sanitarnych Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Augustowie

W tym roku Służby Sanitarne obchodzą 100 lat swojego istnienia w Polsce. Jubileusz świętowała również Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Augustowie.

 

Wspólne świętowanie jubileuszu odbyło się w czwartek 3 października br. Po uroczystym powitaniu zebranych gości i wkopaniu pamiątkowych dębów przed budynkiem przy ul. Brzostowskiego, uczestnicy obchodów udali się w okolice Sajenka, gdzie zasadzono 100 pamiątkowych dębów na 100-lecie Służb Sanitarnych. Na zakończenie uroczystości w Nadleśnictwie Augustów przy ulicy Turystycznej odbył się piknik.

W uroczystości uczestniczył także zastępca burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz, który przekazał gratulacje pracownikom Państwowej Inspekcji Sanitarnej i podziękował za ich pracę.

Zadaniem Państwowej Inspekcji Sanitarnej jest nadzorowanie i kreowanie działań mających na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli, a także popularyzowanie zasad higieny, racjonalnego żywienia, masowych szczepień i metod zapobiegania chorobom zakaźnym.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Videozoo - Kurier
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze

Biuro Rachunkowe [Rafałko]
Weterynarz
DrewSot
KA-MIX
Biuro Rachunkowe [Kondracka]