• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 07 październik 2019 14:59

Weekendowi kierowcy na drogach powiatu sejneńskiego

Napisała

Dwa prawa jazdy zatrzymali w weekend sejneńscy policjanci. Jeden kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, drugi wydmuchał ponad pół promila alkoholu.

 

W piątek funkcjonariusze ruchu drogowego pełniący służbę we Frąckach zatrzymali ob. Litwy, który w obszarze zabudowanym pędził volkswagenem 105 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie 33 – latkowi mundurowi zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem.

Z kolei w niedzielę 62-letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego wpadł w ręce dzielnicowego, gdy kierował z ponad 0,5 promilem alkoholu w organizmie. Sejneński dzielnicowy zauważył auto, które poruszało się stylem wzbudzającym jego podejrzenie. Gdy zatrzymał kierowcę volkswagena golfa okazało się, że ten jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie ponad 0,65 promila alkoholu. Policjant zatrzymał prawo jazdy. Dalszym losem kierującego zajmie się Sąd.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze