• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
poniedziałek, 07 październik 2019 14:59

Weekendowi kierowcy na drogach powiatu sejneńskiego

Napisała

Dwa prawa jazdy zatrzymali w weekend sejneńscy policjanci. Jeden kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, drugi wydmuchał ponad pół promila alkoholu.

 

W piątek funkcjonariusze ruchu drogowego pełniący służbę we Frąckach zatrzymali ob. Litwy, który w obszarze zabudowanym pędził volkswagenem 105 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie 33 – latkowi mundurowi zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem.

Z kolei w niedzielę 62-letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego wpadł w ręce dzielnicowego, gdy kierował z ponad 0,5 promilem alkoholu w organizmie. Sejneński dzielnicowy zauważył auto, które poruszało się stylem wzbudzającym jego podejrzenie. Gdy zatrzymał kierowcę volkswagena golfa okazało się, że ten jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że ma w organizmie ponad 0,65 promila alkoholu. Policjant zatrzymał prawo jazdy. Dalszym losem kierującego zajmie się Sąd.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze

Biuro Rachunkowe [Rafałko]
DrewSot
Weterynarz
KA-MIX
Biuro Rachunkowe [Kondracka]