• 1
  • 2
  • 3
piątek, 11 październik 2019 16:59

Zatrzymali nietrzeźwych kierowców

Napisał
Zatrzymali nietrzeźwych kierowców KPP Augustów

Augustowscy policjanci, 10 października przeprowadzili na terenie miasta i powiatu działania pod nazwą „Trzeźwy czwartek”. Okazało się, że aż dwóch kierujących zdecydowało się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

 

Dziś rano na terenie powiatu augustowskiego, mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy czwartek”. Wszystko po to, aby dbać o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Przez ponad cztery godziny funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość 250 kierowców.

Po godzinie 5:00, na Alei Kardynała Wyszyńskiego, augustowscy policjanci zatrzymali do kontroli hyundaia. Po sprawdzeniu trzeźwości 58-letniego kierowcy, okazało się, że miał on blisko promil alkoholu w organizmie. Niechlubnym rekordzistą okazał się 47-letni mężczyzna, który jechał rowerem w jednej z miejscowości w gminie Płaska. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu. Teraz osoby za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot