• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 22 październik 2019 18:09

Jubileusz 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

Napisała
Jubileusz 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie UM Augustów

W piątek, 18 października br. w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 60-lecia powstania Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie.

 

Na uroczystości obecni byli pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej, przedstawiciele firm i organizacji współpracujących z Augustowską Spółdzielnią, prezesi zaprzyjaźnionych Spółdzielni, samorządowcy oraz osoby które wniosły swój udział w rozwój Spółdzielni.

Po oficjalnej części uroczystości, powitaniu zgromadzonych gości i przemówieniach okolicznościowych wręczono pamiątkowe medale i statuetki m.in. długoletnim działaczom i pracownikom Spółdzielni. Odznaczenia wręczyli: prezes Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej, Mieczysław Grodzki oraz prezes Spółdzielczego Regionalnego Związku Rewizyjnego w Białymstoku, Tadeusz Szymańczyk.

Życzenia i gratulacje z okazji 60-lecia spółdzielni, dla członków zarządu Augustowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, obecnemu prezesowi i radzie nadzorczej, przekazał również zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz.

Na zakończenie oficjalnej części uroczystości odbył się występ artystyczny, a całość zakończył uroczysty bankiet.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot