• 1
  • 2
  • 3
środa, 23 październik 2019 11:32

Hotel Warszawa otrzymał 4 gwiazdkę!

Napisała

Miło nam poinformować, że Hotel Warszawa SPA & Resort otrzymał pozytywną decyzję o zmianie kategoryzacji i stał się pierwszym hotelem czterogwiazdkowym w Augustowie.

 

Cieszymy się , że otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie wysokiego standardu, za który od dawna cenili nas Goście. Z myślą o nich podnieśliśmy standard obiektu, a odnowiona przestrzeń zyskała nowoczesny wystrój nawiązujący do otaczającej natury.

Pokoje zyskały klimatyzację dzięki czemu komfort pobytu szczególnie latem jest jeszcze większy. Modernizacji poddane zostały m.in. Sale konferencyjne, bar, przestrzeń ogólnodostępna, zamontowana została dodatkowa winda oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Przed nami kolejne wyzwanie – rozpoczęliśmy budowę basenu i rewitalizację strefy SPA. Planowane zakończenie prac to lato 2020. Trwa również modernizacja tarasu, który docelowo zostanie zabudowany i będzie doskonałym miejscem na organizację eventów z wyjątkowym widokiem na jezioro.

Hotel Warszawa SPA & Resort znajduje się w Augustowie, nad brzegiem jeziora Necko, na skraju Puszczy Augustowskiej. Swą zaskakującą nazwę zawdzięcza legendarnej polskiej marce samochodu Warszawa, produkowanej przez FSO pierwszego właściciela obiektu.

Tradycyjna podlaska gościnność z wyśmienitymi smakami restauracji, profesjonalna i przyjazna obsługa, a także wyjątkowa atmosfera sprawia, że motto hotelu „Przyjedź jako gość – wyjedź jako przyjaciel” w pełni oddaje jego specyfikę.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Gość. piątek, 25 październik 2019 18:07 napisane przez Gość.

    5 gwiazdek będzie miał nowowybudowany hotel w Dowspudzie-jak na razie ruiny pałacu Paca.Do końca 2027 r.Pożyjemy,zobaczymy,może do tego czasu Hotel Warszawa będzie miał też 5 gwiazdek.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot