• 1
 • 2
 • 3
czwartek, 24 październik 2019 17:17

Nie ma czym się chwalić

Napisała

Park usytuowany w centrum miasta niemal każdą porą roku stanowi atrakcję dla dorosłych oraz dzieci.

 

Dbają o niego pracownicy odpowiedzialni za porzadek i mieszkańcy. Czy jednak na pewno?

Mamy jesień, park przyozdobił gruby i kolorowy dywan liści. Dzieci uwielbiają z niego korzystać, nurkowanie w liściach to przecież wyśmienita zabawa. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie odchody czworonożnych pupili wyprowadzanych przez właścicieli na parkowe przestrzenie. Czy nie warto nosić przy sobie woreczka, by po nich posprzątać?

Brak zamontowanych skrzynek z torebkami na odchody również sprawy nie ułatwia. Zapominalscy nie mieliby wówczas usprawiedliwienia.

Na takie kroki ze strony miasta przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać. Póki co, rodzicom życzymy wytrwałości w odpieraniu nieprzyjemnych zapachów z odzienia dzieci.

3 komentarzy

 • Link do komentarza MDKR sobota, 26 październik 2019 21:04 napisane przez MDKR

  Odchody czworonogow to problem w parku? Chyba to jakies nieporozumienie....problemem moim zdaniem to ptaki ktore obsrywaja cale lawki na bialo....strach w ogole przechodzic przez ten park...czy tego problemu nikt nie widzi? Jest coraz gorzej...ja nie zauwazam odchodow czteronogow tylko biale kleksy na lisciach i biale lawki....zeby w tych czasach nie zauwazac takiego problemu. Chodniki są białe. Ta sytuacja woła o pomste do nienieba. W lato byl problem, teraz to tylko tragedia, żebym musiala idac do pracy i wybierac o 6 rano dluższa droge? Przy czym omijac park dalekim łukiem i nie isc parkiem czyli ta krótszą droga? Za pralnie mi nikt nie zwróci a z obsrana glowa do pracy nie pojde...nie bede tu opisywala jakie mnie w tym parku przyjemnosci spotkaly....chcialabym jedynie aby w koncu Radni podniesli alarm, zrobcie cos w koncu z tymi okropnymi ptaszyskami a potem martwmy sie o psie kupy....!!!!!!!!!!!

 • Link do komentarza Edek piątek, 25 październik 2019 21:16 napisane przez Edek

  Tak ale chyba po swoim psie trzeba posprzątać a nie zwrócisz uwagę dla człowieka a on udaje że nie słyszy

 • Link do komentarza EEE piątek, 25 październik 2019 13:44 napisane przez EEE

  Rynek Zygmunta Augusta od dawna zapomniany przez włodarzy tego miasta.Dbają ale o swoje.
  Rozumiem -Lipowiec to dzielnic, tam potrzeby są wielkie. Ten Rynek sprzątany jest w tedy kiedy radni i zaproszeni goście składają kwiaty no i do zdjęcia aby dobrze wyglądało.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot