• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 31 październik 2019 10:04

Przewozili płynną amfetaminę – zostali zatrzymani

Napisała
Przewozili płynną amfetaminę – zostali zatrzymani Podlaska KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Augustowa wspólnie z augustowskimi policjantami zatrzymali dwóch obywateli Litwy, którzy w ukrytej w pojeździe skrytce przewozili płynny narkotyk. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 

Funkcjonariusze augustowskiej KAS wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach prowadzonej współpracy, w ubiegły wtorek, około godziny 17, zatrzymali dwóch obywateli Litwy, którzy poruszali się mercedesem z lawetą.
W trakcie kontroli funkcjonariusze w pojeździe znajdującym się na lawecie ujawnili skrytkę, w której znajdowało się 8 butelek z płynną substancją. Jak się później okazało w 5 butelkach znajdował się narkotyk.

Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja (łącznie 3 litry) to ciekła amfetamina. 52-latek i 42-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

KAS

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku