• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 31 październik 2019 10:04

Przewozili płynną amfetaminę – zostali zatrzymani

Napisała
Przewozili płynną amfetaminę – zostali zatrzymani Podlaska KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Augustowa wspólnie z augustowskimi policjantami zatrzymali dwóch obywateli Litwy, którzy w ukrytej w pojeździe skrytce przewozili płynny narkotyk. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 

Funkcjonariusze augustowskiej KAS wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach prowadzonej współpracy, w ubiegły wtorek, około godziny 17, zatrzymali dwóch obywateli Litwy, którzy poruszali się mercedesem z lawetą.
W trakcie kontroli funkcjonariusze w pojeździe znajdującym się na lawecie ujawnili skrytkę, w której znajdowało się 8 butelek z płynną substancją. Jak się później okazało w 5 butelkach znajdował się narkotyk.

Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja (łącznie 3 litry) to ciekła amfetamina. 52-latek i 42-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

KAS

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot