• 1
  • 2
  • 3
  • 4
sobota, 02 listopad 2019 13:29

Aretha – koncert Joanny Knitter

Napisała
Aretha – koncert Joanny Knitter APK

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert artystki o niesamowitym głosie, niepowtarzalnym liryzmie i fantastycznej energii! 16 listopada o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 wystąpi Joanna Knitter w repertuarze Arethy Franklin.


Projekt „Aretha”  powstał w głowie Joanny Knitter po śmierci Arethy Franklin,  nazywanej królową Soulu.  Niewielu polskich artystów odważyło się  zmierzyć z twórczością  Franklin ze względu na jej unikalne walory głosowe.  Joanna Knitter pierwsza na polskiej scenie podjęła to wyzwanie. Nie powinno to budzić zdziwienia , gdyż jest to jedna z wokalistek młodego pokolenia typowana na następczynię takich gigantów polskiej piosenki jak  Krystyna Prońko czy Ewa Bem.  Na scenie towarzyszyć jej będą znakomici trójmiejscy muzycy,  z którymi współpracuje w zespole   Blues & Folk Connection. 
Podczas koncertu w Augustowie Joanna wykona w porywających wersjach kilkanaście utworów z repertuaru Oueen Of Soul.
Serdecznie zapraszamy na tę niezwykłą ucztę muzyczną.

cena biletu – 25 zł
sprzedaż i rezerwacje – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Opał klasy PREMIUM
DANBUS
Zakład stolarski