• 1
  • 2
  • 3
sobota, 02 listopad 2019 13:29

Aretha – koncert Joanny Knitter

Napisała
Aretha – koncert Joanny Knitter APK

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert artystki o niesamowitym głosie, niepowtarzalnym liryzmie i fantastycznej energii! 16 listopada o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 wystąpi Joanna Knitter w repertuarze Arethy Franklin.


Projekt „Aretha”  powstał w głowie Joanny Knitter po śmierci Arethy Franklin,  nazywanej królową Soulu.  Niewielu polskich artystów odważyło się  zmierzyć z twórczością  Franklin ze względu na jej unikalne walory głosowe.  Joanna Knitter pierwsza na polskiej scenie podjęła to wyzwanie. Nie powinno to budzić zdziwienia , gdyż jest to jedna z wokalistek młodego pokolenia typowana na następczynię takich gigantów polskiej piosenki jak  Krystyna Prońko czy Ewa Bem.  Na scenie towarzyszyć jej będą znakomici trójmiejscy muzycy,  z którymi współpracuje w zespole   Blues & Folk Connection. 
Podczas koncertu w Augustowie Joanna wykona w porywających wersjach kilkanaście utworów z repertuaru Oueen Of Soul.
Serdecznie zapraszamy na tę niezwykłą ucztę muzyczną.

cena biletu – 25 zł
sprzedaż i rezerwacje – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59

APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot