• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 04 listopad 2019 09:06

AKCJA „ZNICZ 2019” – PODSUMOWANIE

Napisała
AKCJA „ZNICZ 2019” – PODSUMOWANIE Policja Podlaska

Podczas tegorocznej akcji ”ZNICZ” podlascy policjanci zatrzymali 37 pijanych kierowców. W tym czasie na terenie województwa doszło do 7 wypadków drogowych, w których 9 osób zostało rannych.

 

W ubiegłym tygodniu w czwartek, podlascy policjanci już po raz kolejny rozpoczęli na drogach naszego województwa akcję „ZNICZ”. Działania, w które zaangażowanych było kilkuset policjantów każdej doby, zakończyły się wczoraj późnym wieczorem. W tym czasie funkcjonariusze na terenie całego województwa dbali o bezpieczeństwo i porządek, a w razie potrzeby służyli radą i pomocą. Policjanci prowadzili w tym czasie również akcje profilaktyczne, propagując między innymi prawidłowe i bezpieczne zachowania wśród pieszych, rozdawali elementy odblaskowe namawiając do ich noszenia (przypominając jednocześnie, że w określonych sytuacjach jest to ich obowiązek).

Dzięki wytężonej pracy policjantów, ruch podczas świątecznego weekendu w rejonach cmentarzy odbywał się płynnie i bez większych utrudnień. Niestety, pomimo wielu apeli i ostrzeżeń, funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie 37 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu. Mundurowi w ciągu tych czterech dni odnotowali na terenie województwa 7 wypadków drogowych, w których 9 osób zostało rannych.

Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
DANBUS