• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 07 listopad 2019 18:59

Koncert charytatywny Fundacji Naszpikowani

Napisała
Koncert charytatywny Fundacji Naszpikowani Qbass/ Wrota Podlasia

Kamil Bednarek i zespół Out of Frame to gwiazdy Koncertu Charytatywnego – Nowy Wymiar Pomocy towarzyszącego wtorkowej (05.11.) Gali Fundacji Naszpikowani w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. W wydarzeniu wziął udział Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

 

– Dziękuję prezesowi, pracownikom i wolontariuszom Fundacji za pełną zaangażowania pracę na rzecz swoich podopiecznych. Cieszę się, że Województwo Podlaskie wspiera tak ważną i cenną inicjatywę, jaką jest pomoc dzieciom i dorosłym chorym na raka – mówił marszałek Kosicki.

Dochód z Gali i koncertu przeznaczony będzie w całości na działalność statutową Fundacji Naszpikowani.

Fundacja Naszpikowani powstała przed czterema laty, by ratować życie i zdrowie chorych na nowotwory krwi i inne nowotwory, nieść pomoc swoim podopiecznym, reprezentować ich na zewnątrz, zwłaszcza wobec instytucji zobowiązanych do leczenia i opieki.

Organizatorem wtorkowego koncertu była Fundacja Naszpikowani, a współorganizatorem Opera i Filharmonia Podlaska.

Wrota Podlasia

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot