• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
czwartek, 07 listopad 2019 18:59

Koncert charytatywny Fundacji Naszpikowani

Napisała
Koncert charytatywny Fundacji Naszpikowani Qbass/ Wrota Podlasia

Kamil Bednarek i zespół Out of Frame to gwiazdy Koncertu Charytatywnego – Nowy Wymiar Pomocy towarzyszącego wtorkowej (05.11.) Gali Fundacji Naszpikowani w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. W wydarzeniu wziął udział Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

 

– Dziękuję prezesowi, pracownikom i wolontariuszom Fundacji za pełną zaangażowania pracę na rzecz swoich podopiecznych. Cieszę się, że Województwo Podlaskie wspiera tak ważną i cenną inicjatywę, jaką jest pomoc dzieciom i dorosłym chorym na raka – mówił marszałek Kosicki.

Dochód z Gali i koncertu przeznaczony będzie w całości na działalność statutową Fundacji Naszpikowani.

Fundacja Naszpikowani powstała przed czterema laty, by ratować życie i zdrowie chorych na nowotwory krwi i inne nowotwory, nieść pomoc swoim podopiecznym, reprezentować ich na zewnątrz, zwłaszcza wobec instytucji zobowiązanych do leczenia i opieki.

Organizatorem wtorkowego koncertu była Fundacja Naszpikowani, a współorganizatorem Opera i Filharmonia Podlaska.

Wrota Podlasia

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Zakład stolarski
Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Drewno opałowe
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
KA-MIX