• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 08 listopad 2019 13:05

Nieletni włamali się do szkoły

Napisała

Policjanci z Sejn zatrzymali trzech nieletnich, którzy podejrzani są o usiłowanie kradzieży z włamanie do budynku szkoły. Wczoraj chłopcy zostali w obecności opiekunów przesłuchani, teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

 

W październiku dyrektor jednej z sejneńskich szkół zawiadomił Policję, że nieznani sprawcy włamali się do budynku szkoły. Jak ustalili śledczy nieletni do środka dostali się po podważeniu okno na parterze. W trakcie pobytu w budynku, chłopcy zniszczyli dokumenty i porozrzucali przedmioty w pokoju wuefistów. Szeroko zakrojone działania mundurowych doprowadziły do ustalenia i zatrzymania podejrzanych. Okazało się, że jest to trójka chłopców w wieku 15 – 16 lat. Nieletni w obecności opiekunów zostali wczoraj przesłuchani jako sprawcy czynów karalnych. Teraz zebrany materiał dowodowy zostanie przekazany do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM