• 1
  • 2
  • 3
piątek, 08 listopad 2019 13:05

Nieletni włamali się do szkoły

Napisała

Policjanci z Sejn zatrzymali trzech nieletnich, którzy podejrzani są o usiłowanie kradzieży z włamanie do budynku szkoły. Wczoraj chłopcy zostali w obecności opiekunów przesłuchani, teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

 

W październiku dyrektor jednej z sejneńskich szkół zawiadomił Policję, że nieznani sprawcy włamali się do budynku szkoły. Jak ustalili śledczy nieletni do środka dostali się po podważeniu okno na parterze. W trakcie pobytu w budynku, chłopcy zniszczyli dokumenty i porozrzucali przedmioty w pokoju wuefistów. Szeroko zakrojone działania mundurowych doprowadziły do ustalenia i zatrzymania podejrzanych. Okazało się, że jest to trójka chłopców w wieku 15 – 16 lat. Nieletni w obecności opiekunów zostali wczoraj przesłuchani jako sprawcy czynów karalnych. Teraz zebrany materiał dowodowy zostanie przekazany do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot