• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 17 listopad 2019 11:17

Augustwoscy policjanci uczestniczyli w akcji „24 – Blue RAD”

Napisała
Augustwoscy policjanci uczestniczyli w akcji „24 – Blue RAD” KPP Augustów

Policjanci z Augustowa, włączyli się do udziału w XVIII edycji akcji „24 – Blue RAD”, realizowanej w ramach międzynarodowej organizacji państw członkowskich UE – RAILPOL, a przygotowanej przez członków Rady Strategicznej oraz członków Grupy Roboczej „Przestępczość & Nielegalna Migracja”.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, wczoraj, brali udział w VIII edycji akcji "24- Blue RAD". Głównym celem mundurowych była kontrola osób przemieszczających się na obszarze kolejowym, sprawdzanie ich tożsamości i legalności pobytu, kontrola przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących na obszarze kolejowym oraz przeciwdziałanie niszczeniu mienia i kradzieży elementów infrastruktury kolejowej. Każde państwo, wzorem wcześniejszych edycji, działało według własnych założeń w oparciu o indywidualne priorytety, strategię działań oraz dostępne siły i środki służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obszarze kolejowym (pociągi, dworce, szlaki kolejowe).

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza afryka poniedziałek, 18 listopad 2019 15:09 napisane przez afryka

    ..niech lepiej włączą się do akcji rowerzyści na pasach.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot