• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 17 listopad 2019 11:17

Augustwoscy policjanci uczestniczyli w akcji „24 – Blue RAD”

Napisała
Augustwoscy policjanci uczestniczyli w akcji „24 – Blue RAD” KPP Augustów

Policjanci z Augustowa, włączyli się do udziału w XVIII edycji akcji „24 – Blue RAD”, realizowanej w ramach międzynarodowej organizacji państw członkowskich UE – RAILPOL, a przygotowanej przez członków Rady Strategicznej oraz członków Grupy Roboczej „Przestępczość & Nielegalna Migracja”.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, wczoraj, brali udział w VIII edycji akcji "24- Blue RAD". Głównym celem mundurowych była kontrola osób przemieszczających się na obszarze kolejowym, sprawdzanie ich tożsamości i legalności pobytu, kontrola przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących na obszarze kolejowym oraz przeciwdziałanie niszczeniu mienia i kradzieży elementów infrastruktury kolejowej. Każde państwo, wzorem wcześniejszych edycji, działało według własnych założeń w oparciu o indywidualne priorytety, strategię działań oraz dostępne siły i środki służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obszarze kolejowym (pociągi, dworce, szlaki kolejowe).

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza afryka poniedziałek, 18 listopad 2019 15:09 napisane przez afryka

    ..niech lepiej włączą się do akcji rowerzyści na pasach.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
DANBUS
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
GENERALI
Weterynarz
KA-MIX
Moringa (na widelcu)
Drewno opałowe