• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 19 listopad 2019 13:44

Zatrzymany z narkotykami

Napisała
Zatrzymany z narkotykami KPP Augustów

Dzięki zgłoszeniu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, policjanci zatrzymali młodego mężczyznę z narkotykami. 18-latek usłyszał już zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji, w miniony piątek, pełniąc służbę na terenie Augustowa, po godzinie 15, patrolowali jedno z osiedli, weryfikując zagrożenie wskazane w aplikacji KMZB. Na wirtualnej mapie, mieszkańcy zaznaczyli teren, gdzie może dochodzić do aktów wandalizmu oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych. Na efekty pracy policjantów, nie trzeba było długo czekać. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę pod wpływem alkoholu, który posiadał narkotyki. Mężczyzną okazał się 18-letni mieszkaniec Augustowa. Policjanci w jego miejscu zamieszkania ujawnili kolejne zakazane substancje. Mundurowi łącznie zabezpieczyli 7 gramów białego proszku i niewielkie ilości suszu. Wstępne badania narkotresterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Augustów

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gipki czwartek, 21 listopad 2019 19:30 napisane przez Gipki

    Bez sensu każdy se myśli że tak fajnie być zamkniętym i zamykać kogoś za pierdoły i głupotę rzeby życie i lata zniknęły z pod nòg . Życie jest za krótkie żeby zamykać kogoś za pierdoły głupotę

  • Link do komentarza antena środa, 20 listopad 2019 09:33 napisane przez antena

    Bardzo dobrze! Zamykać za kratami i tyle! Jak wciąż nie dociera do tych młodziaszków, co robią, to może kraty przemówią? A inni współwięzniowie pomogą...

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Weterynarz
Drewno opałowe
Moringa (na widelcu)
KA-MIX
GENERALI