• 1
  • 2
  • 3
środa, 20 listopad 2019 20:33

Augustowianie wyrażą opinie

Napisane przez KR
Fotografia: Krzysztof Dziądziak Fotografia: Krzysztof Dziądziak

Konsultacje w sprawie Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego odbędą się dnia 27 listopada w Augustowie. Na spotkaniu będą wyrażane opinie na temat dokumentu, który będzie obejmował okres do roku 2030.
Strategia określa cele oraz kierunki rozwoju danego województwa na nadchodzące lata. Pomaga ona także w tworzeniu istotnych dokumentów, np. programów regionalnych.

 

Zdecydowano, że Strategia Rozwoju dla Podlasia będzie konsultowana w Augustowie. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w spotkaniu i wyrazić swoje opinie oraz przekazać uwagi dotyczące tego ważnego dokumentu. Podczas konsultacji Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz współtwórcy projektu SRWP opowiedzą o jego najważniejszych aspektach. Będą również udzielali odpowiedzi na pytania zgłaszane przez uczestników wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu konsultacyjnym należy wcześniej się na nie zapisać. Trzeba to zrobić poprzez formularz, który jest dostępny na stronie www.strategia.wrotapodlasia.pl. Po dokonaniu rejestracji zostanie wysłany mail z niezbędnymi informacjami dotyczącymi miejsca oraz harmonogramu godzinowego spotkania.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot