• 1
  • 2
  • 3
piątek, 29 listopad 2019 11:14

W czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży

Napisała
W czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży KPP Augustów

Augustowski policjant, będąc w czasie wolnym od służby, rozpoznał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki szybkiej reakcji mundurowego, mężczyzna został zatrzymany. 34-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

We wtorek, po godzinie 14, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, będąc w czasie wolnym od służby, rozpoznał podejrzanego o kradzież sklepową. Do kradzieży doszło w miniony poniedziałek, w jednym ze sklepów na terenie miasta. Nieznany mężczyzna ukradł sprzęt wędkarski o łącznej wartości 550 złotych. Funkcjonariusz przebywający w rejonie ulicy Kościelnej, zauważył i zatrzymał mężczyznę, który z wyglądu odpowiadał rysopisowi osoby podejrzanej o kradzież sklepową na terenie miasta. Natychmiast powiadomił o tym patrol policji, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza DJ niedziela, 01 grudzień 2019 14:52 napisane przez DJ

    Powinien dostać awans, za taką postawę po służbie!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Drewno opałowe
Moringa (na widelcu)
Weterynarz
KA-MIX
GENERALI