• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
piątek, 29 listopad 2019 11:14

W czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży

Napisała
W czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży KPP Augustów

Augustowski policjant, będąc w czasie wolnym od służby, rozpoznał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki szybkiej reakcji mundurowego, mężczyzna został zatrzymany. 34-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

We wtorek, po godzinie 14, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, będąc w czasie wolnym od służby, rozpoznał podejrzanego o kradzież sklepową. Do kradzieży doszło w miniony poniedziałek, w jednym ze sklepów na terenie miasta. Nieznany mężczyzna ukradł sprzęt wędkarski o łącznej wartości 550 złotych. Funkcjonariusz przebywający w rejonie ulicy Kościelnej, zauważył i zatrzymał mężczyznę, który z wyglądu odpowiadał rysopisowi osoby podejrzanej o kradzież sklepową na terenie miasta. Natychmiast powiadomił o tym patrol policji, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza DJ niedziela, 01 grudzień 2019 14:52 napisane przez DJ

    Powinien dostać awans, za taką postawę po służbie!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
Mirage Boats
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
KA-MIX
Drewno opałowe