• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
piątek, 06 grudzień 2019 14:20

Kradli paliwo

Napisała
Kradli paliwo KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o kradzieże paliwa na terenie powiatu. Jeden z podejrzanych mężczyzn na wniosek prokuratury trafił na trzy miesiące do aresztu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną sobotę, zatrzymali trzech obcokrajowców podejrzanych o kradzieże paliwa na terenie powiatu augustowskiego. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że mężczyźni w okresie od sierpnia, do listopada bieżącego roku, tankowali swój pojazd i odjeżdżali ze stacji paliw nie uiszczając opłaty za paliwo. Do zdarzeń dochodziło na terenie Augustowa i Łomży. Ponadto pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że wygląd jednego z zatrzymanych, odpowiada rysopisowi ubioru mężczyzny, który 16 listopada, na jednej z ulic w mieście zaatakował kobietę. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a zatrzymany 28-latek, dodatkowo na wniosek Prokuratury Rejonowej w Augustowie, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Augustów

1 komentarz

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Foto Bajka - Lustra
Videozoo - Kurier
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
Weterynarz
KA-MIX
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Rafałko]