• 1
  • 2
piątek, 06 grudzień 2019 14:20

Kradli paliwo

Napisała
Kradli paliwo KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o kradzieże paliwa na terenie powiatu. Jeden z podejrzanych mężczyzn na wniosek prokuratury trafił na trzy miesiące do aresztu. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną sobotę, zatrzymali trzech obcokrajowców podejrzanych o kradzieże paliwa na terenie powiatu augustowskiego. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że mężczyźni w okresie od sierpnia, do listopada bieżącego roku, tankowali swój pojazd i odjeżdżali ze stacji paliw nie uiszczając opłaty za paliwo. Do zdarzeń dochodziło na terenie Augustowa i Łomży. Ponadto pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że wygląd jednego z zatrzymanych, odpowiada rysopisowi ubioru mężczyzny, który 16 listopada, na jednej z ulic w mieście zaatakował kobietę. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a zatrzymany 28-latek, dodatkowo na wniosek Prokuratury Rejonowej w Augustowie, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Augustów

1 komentarz

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.