• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 09 grudzień 2019 11:56

Policjanci i pracownicy przygotowali Paczkę Bożonarodzeniową

Napisała
Policjanci i pracownicy przygotowali Paczkę Bożonarodzeniową KPP Augustów

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, włączyli się w akcję „Paczka Bożonarodzeniowa 2019” organizowaną przez Koło Przyjaciół Sybiraków w Sejnach. Zebrane dary wraz z świątecznymi życzeniami trafią do naszych rodaków mieszkających na Białorusi.

 

Funkcjonariusze i pracownicy augustowskiej Policji, włączyli się w akcję „Paczka Bożonarodzeniowa 2019”. Inicjatywa ta została zorganizowana przez Koło Przyjaciół Sybiraków w Sejnach. Paczki z produktami spożywczymi i środkami czystości, już niedługo trafią do rodzin kombatantów, Sybiraków, Łagierników i żołnierzy Armii Krajowej mieszkających na Białorusi. Przedsięwzięcie zostało przeprowadzone pod Honorowym Patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Jarosława Zielińskiego oraz Pani pułkownik Weroniki Sebastianowicz.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot