• 1
  • 2
piątek, 13 grudzień 2019 08:45

Otrzymali nowy radiowóz

Napisała
Otrzymali nowy radiowóz KPP Sejny

Sejneńscy policjanci otrzymali nowy radiowóz. Uroczyste przekazanie i poświęcenie odbyło się na placu komendy. Auto zostało zakupione ze środków policyjnych, przy dofinansowaniu ze strony lokalnych samorządów.

 

Dnia 12 grudnia na placu Komendy Powiatowej Policji w Sejnach nastąpiło uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego radiowozu. Auto zostało zakupione ze środków budżetowych i funduszy przekazanych przez Wójtów z Puńska, Sejn, Gib i Krasnopola, Starostwo Powiatowe oraz Stowarzyszenie Samorządów Ziemi Sejneńskiej. Komendant Powiatowy Policji w Sejnach podinsp. Marek Bogdan podczas spotkania podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do sfinalizowania tej inwestycji. Podkreślił, że nowy radiowóz w znacznym stopniu poprawi warunki pracy podległych mu policjantów. Następnie kapelan sejneńskiej Policji Ksiądz Prałat Zbigniew Bzdak poświęcił radiowóz. Natomiast Starosta powiatu sejneńskiego Maciej Plesiewicz wręczył policjantom kluczyki. Nowy pojazd to KIA Sportage, które będzie wykorzystywane w codziennej służbie sejneńskich mundurowych.

Źródło: KPP Sejny

3 komentarzy

  • Link do komentarza Kruk sobota, 14 grudzień 2019 22:33 napisane przez Kruk

    CUD radiowóz przekazany, poświęcony bez Zielińskiego - pewnie nie będzie jeździł :)

  • Link do komentarza adams sobota, 14 grudzień 2019 16:39 napisane przez adams

    Jak czarny poświęcił to na..pewno będzie jeździł bezpiecznie

  • Link do komentarza wf piątek, 13 grudzień 2019 14:47 napisane przez wf

    Etaty dla księży w wydziałach komunikacji. Odbiór tablić i od razu święcenie i pieczątka księdza w dowodzie. Tak powinno być. Już w tym kraju poszaleli z tym kropieniem wszystkiego.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek