• 1
  • 2
  • 3
piątek, 13 grudzień 2019 12:52

Podlascy łucznicy konni - spotkanie w Augustowie

Napisała
Podlascy łucznicy konni - spotkanie w Augustowie AMM Archery, Anna Sokólska

Razem ze Stadniną Koni w Żarnowie zapraszamy pasjonatów koni, jeździectwa i łucznictwa, miłośników historii i tradycyjnych sportów na spotkanie otwarte z łucznictwem konnym.Naszych najlepszych zawodników zobaczycie w dynamicznym pokazie użycia krótkiego łuku refleksyjnego z grzbietu konia.

 

Spotkanie w sobotę 14 grudnia, o godz. 13.00 - widzimy się w Stadninie Koni Żarnowo:

- pokaz łucznictwa konnego w wykonaniu jednej z najlepszych łuczniczek konnych świata Anny Sokólskiej oraz członków AMM Archery team

- nauka strzelania z łuku

- prelekcja o historii łucznictwa konnego w naszym województwie i tatarskich tradycjach

- prezentacja sportowego i historycznego wyposażenia łucznika konnego,

- dyskusja i wymiana doświadczeń: przygotowanie koni do łucznictwa, technika jeździecka, trening łuczniczego


Spotkanie z nami to również okazja do zaprezentowania licznych osiągnięć naszych zawodników. Mijający rok był bogaty w międzynarodowe sukcesy sportowe, dlatego też chcemy podzielić się z Wami zdobytym doświadczeniem i wiedzą. Zachęcić do uprawiania jazdy konnej i łucznictwa konnego.

Od maja 2019 roku można nas spotkać na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej koło Białegostoku. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz bogactwo różnorodności z jakiej słynie nasz region, sprawiają, że w naszym ośrodku łucznictwa konnego gościmy zawodników z całej Polski, jak również z zagranicy.

http://www.ammarchery.pl/pl/

https://annasokolska.pl/

Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Województwo Podlaskie

Źródło: AMM Archery, Anna Sokólska

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot