• 1
  • 2
czwartek, 19 grudzień 2019 08:20

W gorączce świątecznych przygotowań

Napisała
W gorączce świątecznych przygotowań KPP Augustów

Rozpoczyna się okres przedświątecznej gorączki zakupów w galeriach handlowych, sklepach i na jarmarkach świątecznych. Zaaferowani przygotowaniami do świąt, często zapominamy o bezpieczeństwie.

 

Przewodnik psa służbowego, z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wczoraj, w rejonie punktu handlowego, przypominał mieszkańcom o tym, jak bezpiecznie spędzić święta. Ponadto mundurowy udzielał praktycznych rad, które mogą sprawić, że nie padniemy ofiarą złodziei i bezpiecznie dotrzemy do swoich rodzin. W okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, widoczność pieszych na drodze nabiera szczegónego znaczenia, kiedy mieszkańcy wychodzą na rodzinne spacery, na drogach natomiast jest zwiększony ruch pojazdów. Mudnurowy apelował zatem do mieszkańców o założenie na ubrania elementów odblaskowych, które wręczał podczas rozmowy.

W okresie świątecznym na ulicach Augustowa pojawi się więcej policjantów. W szczególności będą oni kontrolować dworce, przystanki, a także okolice centrów handlowych. Oprócz tych umundurowanych nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą również nieumundurowani funkcjonariusze.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.