• 1
  • 2
  • 3
piątek, 10 styczeń 2020 12:24

Na dzielnicowych zawsze można liczyć

Napisała
Na dzielnicowych zawsze można liczyć KPP Augustów

Augustowscy dzielnicowi zatrzymali podejrzanego o kradzież rowerów. Odzyskali też skradzione jednoślady, które wróciły do właścicielki. 51-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Do dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną środę, zgłosiła się kobieta, która powiedziała, że na początku stycznia zostały jej skradzione dwa rowery. Dodała, że podejrzewa o to swojego znajomego. Dzielnicowi natychmiast zajęli się sprawą. Jeszcze tego samego dnia ujawnili skradzione rowery w garażu jednego z mieszkańców miasta. Do sprawy został zatrzymany 51-latek, który jak się okazało był nietrzeźwy. Wstęne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Augustowa noc spędził w policyjnym areszcie, po czym został mu przedstwiony zarzut. Teraz dalszym losem 51-latka zajmie się sąd.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot