• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 19 styczeń 2020 11:30

Policjanci zatrzymali podpalacza

Napisał

Sokólscy policjanci zatrzymali 50-latka podejrzanego o podpalenie 70 bel słomy na terenie gminy Suchowola. Do zatrzymania podejrzewanego doszło jeszcze tego samego dnia, już kilka godzin po zdarzeniu. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce, zatrzymali 50-latka podejrzanego o podpalenie 70 bel słomy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, na terenie gminy Suchowola. Dyżurny otrzymał informację o pożarze od zgłaszającego, około 16.30.  Mundurowi błyskawicznie przeprowadzili szereg ustaleń, które pozowoliły na wytypowanie podejrzewanego, a w efekcie jego zatrzymanie. Już po niespełna trzech godzinach od zdarzenia, policjanci wkroczyli do domu mężczyzny. Z reakcji 50-latka wynikało, że nie spodziewał się takiego zakończenia dnia. Właściciel oszacował straty na 3 500 złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.
Zgodnie z Kodeksem Karnym, za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: sokolka.policja.gov.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Logar
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
DrewSot
PSM-Rekrutacja
KA-MIX