• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 20 styczeń 2020 10:25

Grupa SPEED i dwóch nieodpowiedzialnych kierowców

Napisała
Grupa SPEED i dwóch nieodpowiedzialnych kierowców Policja Podlaska

Było ciemno, duże natężenie ruchu, wzniesienie, łuk drogi i dwóch skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców jadących z Augustowa do Białegostoku... Chwilę później zostali zatrzymani przez policjantów z grupy SPEED. Kierowcy zostali ukarani mandatami. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i dodają, że są... czujni.

 

Szaciłówka, środa, wieczór, droga krajowa numer 8, wzmożony ruch na drodze. Dwóch nieodpowiedzialnych kierowców jadących z Augustowa do Bialegostoku, łamie przepisy i wyprzedza pozostałe pojazdy na wzniesieniu oraz na łuku drogi. Kilka sekund później i mogłoby dojść do tragedii, bo z naprzeciwka jechał inny uczestnik ruchu. Chwilę później zatrzymali ich do kontroli drogowej policjanci z grupy SPEED. Kierowcami forda i opla okazali się obywatele Ukrainy. 34-latek oraz 41-latek za popełnione wykroczenia drogowe zostali ukarani 1000 złotowymi mandatami!

Policjanci kolejny raz apelują o rozsądek na drodze i dodają, że są... czujni.

źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.