• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 23 styczeń 2020 09:11

Dworzec pod kontrolą

Napisane przez RED

Augustowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, przeprowadzili działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach kolejowych pn. „RAD- aktywna tarcza”. Podczas działań funkcjonariusze kontrolowali przestrzeganie przepisów porządkowych na obszarze kolejowym, w pociągach i innych pojazdach kolejowych.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei i Straży Granicznej, w miniony wtorek, wzięli udział w działaniach "RAD- aktywna tarcza". Głównym celem mundurowych jest zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach kolejowych. Podczas działań funkcjonariusze kontrolowali osoby przemieszczające się na obszarze kolejowym, sprawdzali ich tożsamość i legalność pobytu, a także kontrolowali przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących na obszarze kolejowym oraz przeciwdziałali niszczeniu mienia i kradzieży elementów infrastruktury kolejowej.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot