• 1
 • 2
 • 3
wtorek, 28 styczeń 2020 12:57

Śmiertelny wypadek

Napisała

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj przed południem na ulicy Mazurskiej w Augustowie.

 

Jak poinformowała nas rzeczniczka prasowa KPP w Augustowie , mężczyzna poruszający się skuterem wyjezdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącej ulicą Mazurską ciężarówce.

W wyniku zderzenia kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

 

3 komentarzy

 • Link do komentarza August czwartek, 30 styczeń 2020 02:16 napisane przez August

  Przecież oni kasy nie mają.musieli mi podnieść czynsz 200 zł.ale na nowy Nord mieli,ciekawe ile więcej olimpijczyków będziemy mieli.Najgorszy Burmistrz w historii i pomyśleć że głosowałem na niego.

 • Link do komentarza aga wtorek, 28 styczeń 2020 22:50 napisane przez aga

  Racja, pierdolami się zajmują, po co inwestować w bezpieczeństwo ludzi? jak można kupę kasy wydać na beznadziejna zmianę np. w komunikacji miejskiej!!!!!!

 • Link do komentarza poszli precz wtorek, 28 styczeń 2020 17:54 napisane przez poszli precz

  Qrwa! Jak tam idzie targowanie się naszych "włodarzy" w sprawie tej drogi?Mało było stłuczek,kolizji?Teraz śmiertelny wypadek,jasne,"że to jego wina " Ale-pośrednia-władzy wykonawczych-że nie ma bezpiecznych zjazdów,wyjazdów,nawet ścieżki rowerowej,nie wspomnę o chodniku-zobaczcie jak się urywają z ulic dojazdowych przed tym skrzyzowaniem.Piesi też chodzą do np MRÓWKI,i muszą wymuszać przejście na drugą stronę bo nie nic tam zrobione!!!@Żadnych przejść! Ale=Obiecane=wykonane=prawda?Gęby do fotki i przcięcie wstęgi,a LUDZIE giną! Już macie krew na rękach-zarządzający miastem!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.