• 1
  • 2
  • 3
środa, 29 styczeń 2020 12:35

Zatrzymany poszukiwany z narkotykami i z sądowym zakazem

Napisała
Zatrzymany poszukiwany z narkotykami i z sądowym zakazem KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów kierował Volkswagenem. Jakby tego było mało, mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało również, że znajdował się pod ich wpływem. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony poniedziałek przed 12, na jednej z miejskich ulic zatrzymali do kontroli Volkswagena. Informacje jakie posiadali wskazywały, że kierowca może być osobą poszukiwaną. Szybko ją potwierdzili. Zatrzymany 26-latek posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jakby tego było mało, policjanci w samochodzie znaleźli niewielką ilość środków odurzających. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to marihuana, a badanie mężczyzny narkotesterem potwierdziło, że znajduje się pod ich wpływem. 26-letniemu mieszkańcowi Augustowa grozi odpowiedzialność za posiadanie środków odurzających i prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego. Od 25 dni w areszcie augustowianin uwolnił sie opłacając zaległe grzywny, w związku z którymi był poszukiwany.

źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Fan Policji sobota, 01 luty 2020 20:45 napisane przez Fan Policji

    zaprawdę grożny kryminalista, który jeździ pod wpływem marihuaniny, a do tego ją posiada, o zgrozo w zakrwawionym krwią niewinnych pakiecie! czapki z głów przed augustowskimi policjantami, którzy pilnują ładu na augustowskich ulicach!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.