• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 30 styczeń 2020 11:24

Sejneńskie działania SMOG

Napisała
Sejneńskie działania SMOG KPP Sejny

Sejneńscy policjanci przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne „SMOG”. Miały one na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Mundurowi reagowali również na inne wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów.

 

Wczoraj policjanci z sejneńskiej „drogówki” włączyli się w ogólnopolskie działania „SMOG”. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów. Podczas prowadzonych kontroli sprawdzali nieprawidłowości w zakresie emisji spalin i przypominali kierującym, że smog, to również „zasługa” niesprawnych technicznie pojazdów emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności. W trakcie działań policjanci reagowali również na inne wykroczenia drogowe popełniane przez uczestników ruchu drogowego. Na 39 przeprowadzonych kontroli w trzech przypadkach policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne.

źródło: KPP Sejny 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.