• 1
  • 2
  • 3
sobota, 01 luty 2020 09:22

Przeszkody torują właściwą drogę

Napisane przez RED

Ta krążąca w sieci „złota myśl” całkiem dobrze odzwierciedla sytuację, jaka powstała przy ulicy Norwida w Augustowie.

 

Być może dla projektantów ciągu pieszego przeszkodą była studzienka. Do tego stopnia, iż postanowili ominąć ją szerokim łukiem, zaburzając przy okazji konsekwencję oddzielania deptaka od jezdni pasem zieleni.

Z kolei przechodnim pomysł projektantów stał się zwyczajną przeszkodą, więc zaczęli torować własną drogę.

Odpowiedź na pytanie, który wariant wydaje się być tym właściwym pozostawiamy czytelnikom.

 

8 komentarzy

  • Link do komentarza Tomek poniedziałek, 24 luty 2020 16:59 napisane przez Tomek

    Dajcie parę cegieł to zrobię tą ścieżkę a nie taka żenada .Kompromitacja.

  • Link do komentarza Zirytowany piątek, 21 luty 2020 23:14 napisane przez Zirytowany

    To jest Augustów a tu takie prowizorki się robi.Może składka na chodnik wydeptany ?Widać mało kto idzie dookola.Wreszcie niech ze stolkow wyjdą i coś zrobią z tym bublem.

  • Link do komentarza Darek środa, 19 luty 2020 09:23 napisane przez Darek

    Żenada z tym chodnikiem.Kompromitacja.

  • Link do komentarza Łukasz poniedziałek, 03 luty 2020 21:08 napisane przez Łukasz

    Tu trzeba płakać ze takie projekty są akceptowane..Taki chodnik to jest inwestycja za którą trzeba pogratulować władzom Augustowa..Naprawdę szpetnie dokończony chodnik.Czy choć jedna rzecz można zrobić normalnie?Niech dadzą materiał to sam ułoże normalny chodnik i studzienka nie będzie przeszkadzać.

  • Link do komentarza Mieszkaniec niedziela, 02 luty 2020 23:19 napisane przez Mieszkaniec

    Tylko do TVN TURBO dać ten projekt chodnika.Przecież można wykonać to ale się porostu nie chciało. A niech chodzą dookoła. Poprostu bubel jakich dużo w Augustowie .Śmiech na sali.Ech. .Wioska ..Aby do następnych wyborów. Może ktoś kiedyś to naprawi ten błąd i zrobi normalny chodnik.

  • Link do komentarza Era niedziela, 02 luty 2020 14:53 napisane przez Era

    Ludzie chodza na skróty, bo chodnikiem sekunda dłuzej będzie.

  • Link do komentarza Darek sobota, 01 luty 2020 21:24 napisane przez Darek

    No,cóż dziecko by lepiej od ścieżki do następnej ścieżki doprowadzilo chodnik dla pieszych .Zamiast niezaakceptowac tak głupiego projektu teraz widać efekt prowizorki. Studzienka aż tak nie zawadzala W Suwałkach nie takie studzienki są i chodniki idą a tu ?? Poprostu trzeba być niespełna rozumu by takie coś zrobić.Może było na asfalcie zrobić objazdy bo studzienki są. Śmiech na cala Polskę. Takie prowizorki tylko w Augustowie.Brawa.I niech to poprawia bo naprawdę żenada.

  • Link do komentarza Mieszkaniec sobota, 01 luty 2020 21:08 napisane przez Mieszkaniec

    Właśnie zastanawiałem się jaki d....zaprojektował taki przebieg chodnika.Az rąk studzienki przeszkadza by kawał ścieżki położyć obok studzienki a nie dookoła obchodzić bezsensownie?Władze Augustowa jak dostaną projekt jakiegoś d...to muszą już okceptowac taki szajs?Tylko do absurdu w telewizji dać to do pewnego programu i niech to idzie na cala Polskę ze takie coś jest akceptowane. To po co te płytki? Od razu niech zasieja te miejsce trawą. Jakoś lejąc asfalt nie mają trudności ze studzienki a tu?Można chodnik tez kostkami ułożyć i normalne przejście dla ludzi by było a nie dookoła ścieżka. Ale trzeba do tego rozumu a tu w projekcje zabrakło. Ale to tylko takie dziwactwa w Augustowie ...