• 1
 • 2
 • 3
wtorek, 11 luty 2020 18:35

Szykują się remonty augustowskich ulic

Napisane przez KR

Na Radzie Miejskiej w Augustowie, która odbyła się w dniu dzisiejszym (11 lutego) radni podjęli decyzję o kolejnych inwestycjach związanych z remontami miejskich ulic. Gdzie można spodziewać się modernizacji?

 

Na spotkaniu radni dokonali poprawek w planie wydatków na rok 2020. Dlatego jest już pewne, że remontom zostaną poddane ulice: Świerkowa, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Bukowa, Leśna, Siewna oraz odcinek ulicy Kwaśnej. W planach jest również modernizacja ulicy Studzienicznej. Na zrealizowanie wyżej wymienionych inwestycji władze miasta dają sobie dwa lata. Na ten cel przeznaczonych zostanie pół miliona złotych (w roku 2020) oraz 3 mln zł (w roku 2021).

W przyszłym roku modernizacji zostaną poddane także ulica Czereśniowa, Jagodowa, Śliwkowa oraz Morelowa, a także ulica Hotelowa.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Bogna czwartek, 13 luty 2020 16:36 napisane przez Bogna

  A kiedy będzie remontowana ulicą Kopernika. Tam to dopiero masakra.

 • Link do komentarza Tomek czwartek, 13 luty 2020 09:14 napisane przez Tomek

  Zygmuntowska to tragedia. Żadne zawieszenie nie wytrzyma tak zrobionej ulicy.Zamiast zmniejszyć kostkę to aż cały samochód się telepie. Tragedia.

 • Link do komentarza Gość środa, 12 luty 2020 20:57 napisane przez Gość

  A Zygmuntowska widzieli?! Zęby idzie wybic i koła od samochodu pogubić!

 • Link do komentarza Dendron środa, 12 luty 2020 01:17 napisane przez Dendron

  jeśli wizja MODERNIZACJI ULIC zawiera pomysły zasadzania przepotwornych klonów kulistych == wielkie VETO! dosyć ! Ohyda. Wynaturzenie. Mutanty. Ślepota wobec trendów światowych, antytujowych, doceniających zieleń pierwotną, krzaczastą, miejską {dobroczynną, BUJNĄ , swobodnie oczyszczającą powietrze, którym oddychamy, każdy skrawek drzewiasty się liczy, nie wycinamy, zachowujemy, SZANUJEMY!!!} - ta augustowska ślepota na oczywistość korzystną dla przyszłych pokoleń i dla nas przecież też --> stanie się tragedią. Wasze dzieci już będą INNE. Niewidzące, otumanione internetem, głuche na odgłosy i widzenie PRZYRODY. Nie będą zdrowe.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.