• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 24 luty 2020 09:12

Szkoła niestraszna nocą

Napisane przez MR

Wyjątkową noc w Szkole Podstawowej nr4 w Augustowie przeżyły dzieci z klasy IIIa. Wszyscy spotkali się o godz. 18.00 i od tej chwili szkoła należała tylko do nich. Wynieśli ławki z klasy, a na podłodze położyli materace. Na nich wylądowały śpiwory i koce.

 

Przyszedł czas na zabawę! Nie uwierzycie, że gry planszowe pochłonęły wszystkich bez reszty. Rekordy popularności biły „Kurki” -czyli gra, którą przyniósł Maks.

Burczące brzuchy uratowała pizza… Wszyscy zajadali ze smakiem. Pychota! Następny punkt imprezy – dyskoteka. Za sprzęt i muzykę odpowiedzialni byli Wiktor i Kuba. Świetna zabawa, można było się wyszaleć.

Chwila odpoczynku i … hulanie na hali. Jest cała nasza. Oczywiście uczniowie grali w piłkę nożną, a kibice (raczej „kibicki”), jak na "nocowisko" przystało przyszły dopingować w śpiworach.

Jest 23.00, więc grzeczne dzieci idą spać, ale nie IIIa. W klasie czekała na nich tablica interaktywna i film na dobranoc. Oj, długo, długo nie dało się zasnąć. Pogaduchy trwały do trzeciej nad ranem. A rano pobudka o 7.30, ciężko było wstawać.Trzeba było jeszcze wszystko sprzątnąć. Jak było? Cudownie, wspaniale, chcemy jeszcze. – odpowiadały dzieci.

Czy jest w mieście niestraszna szkoła? Tak to nasza czwórka.

1 komentarz

  • Link do komentarza Krzysztof poniedziałek, 24 luty 2020 16:37 napisane przez Krzysztof

    Kocham tę szkołę, zawsze jak przejeżdżam obok przypominają mi się miłe chwile spędzone w,, czwórce,,. Fakt że od czasu ukończenia nigdy tam nie byłem. Widzę jednak duży rozwój,przynajmniej na zewnątrz. Szkołę ukończyłem w 1975 , wiem że są starsi absolwenci. Pozdrawiam wszystkich absolwentów"czwórki"

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
DrewSot
Weterynarz
KA-MIX