• 1
  • 2
poniedziałek, 24 luty 2020 09:12

Szkoła niestraszna nocą

Napisane przez MR

Wyjątkową noc w Szkole Podstawowej nr4 w Augustowie przeżyły dzieci z klasy IIIa. Wszyscy spotkali się o godz. 18.00 i od tej chwili szkoła należała tylko do nich. Wynieśli ławki z klasy, a na podłodze położyli materace. Na nich wylądowały śpiwory i koce.

 

Przyszedł czas na zabawę! Nie uwierzycie, że gry planszowe pochłonęły wszystkich bez reszty. Rekordy popularności biły „Kurki” -czyli gra, którą przyniósł Maks.

Burczące brzuchy uratowała pizza… Wszyscy zajadali ze smakiem. Pychota! Następny punkt imprezy – dyskoteka. Za sprzęt i muzykę odpowiedzialni byli Wiktor i Kuba. Świetna zabawa, można było się wyszaleć.

Chwila odpoczynku i … hulanie na hali. Jest cała nasza. Oczywiście uczniowie grali w piłkę nożną, a kibice (raczej „kibicki”), jak na "nocowisko" przystało przyszły dopingować w śpiworach.

Jest 23.00, więc grzeczne dzieci idą spać, ale nie IIIa. W klasie czekała na nich tablica interaktywna i film na dobranoc. Oj, długo, długo nie dało się zasnąć. Pogaduchy trwały do trzeciej nad ranem. A rano pobudka o 7.30, ciężko było wstawać.Trzeba było jeszcze wszystko sprzątnąć. Jak było? Cudownie, wspaniale, chcemy jeszcze. – odpowiadały dzieci.

Czy jest w mieście niestraszna szkoła? Tak to nasza czwórka.

Gruby Benek
Taekwondo