• 1
  • 2
  • 3
środa, 26 luty 2020 11:32

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków psychoaktywnych. Policjanci zabezpieczyli ponad 19 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w połowie lutego ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki psychoaktywne. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się już podczas kontroli drogowej. Policjanci znaleźli wtedy przy mężczyźnie osiem foliowych torebek z białym proszkiem. Kolejne narkotyki mundurowi ujawnili w miejscu jego zamieszkania. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina, ponad 19 gramów. 41 letni mieszkaniec Augustowa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot