• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 27 luty 2020 10:41

Nowe miejsca do składania AKC-U/S w woj. podlaskim

Napisane przez RH

Urząd Skarbowy w Augustowie, Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim i Urząd Skarbowy w Grajewie, to nowe lokalizacje na mapie podlaskiej KAS, w których od 3 marca 2020 r. podatnicy będą mogli złożyć deklaracje AKC-U/S składane obowiązkowo w przypadku wewnątrzwspólnotowego nabycia samochodów osobowych.

 

Podlaska KAS otwiera nowe, kolejne już miejsca przyjmowania deklaracji AKC-U/S, czyli deklaracji składanych obowiązkowo w przypadku wewnątrzwspólnotowego nabycia samochodów osobowych. Najczęściej chodzi o sprowadzane z zagranicy używane auta. Dotychczas takie deklaracje w województwie podlaskim można było składać w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku, Urzędzie Skarbowym w Łomży i Urzędzie Skarbowym w Suwałkach. Od 3 marca 2020 r. deklaracje AKC-U/S będzie można złożyć również w Urzędzie Skarbowym w Augustowie, Urzędzie Skarbowym w Bielsku Podlaskim i Urzędzie Skarbowym w Grajewie.

Nowe lokalizacje ułatwią załatwianie spraw w tym zakresie – pozwolą na oszczędność czasu i obniżenie kosztów związanych z dojazdem do konkretnego urzędu.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot