• 1
  • 2
  • 3
piątek, 28 luty 2020 17:27

Augustowscy policjanci zachęcali do wstąpienia w swoje szeregi

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi Policji. Zainteresowani mogli sprawdzić swoje umiejętności, podczas pokonywania toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do Policji. Uczniowie podczas spotkania dowiedzieli się również, jak funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i dlaczego warto korzystać z tego narzędzia.

Augustowscy policjanci w minioną środę i czwartek, spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Technicznych w Augustowie i Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Mundurowi zachęcali młodzież do wstąpienia w swoje szeregi oraz udzielali niezbędnych informacji w zakresie doboru do Policji. Jednym z elementów spotkań był udział w teście sprawności fizycznej, z jakim kandydaci zmagają się podczas rekrutacji. Zainteresowani, poznali założenia technicznej odsłony tego etapu, a następnie pod czujnym okiem policyjnego instruktora samodzielnie pokonywali tor przeszkód. Uczniowie podczas spotkania dowiedzieli się również, jak funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i dlaczego warto korzystać z tego narzędzia.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA, w celu zapoznania się z wymogami naboru do służby.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: tel: 87 564 10 02. Pod tym numerem telefonu wykwalifikowani pracownicy Zespołu Prezydialnego Kadr i Szkolenia udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących zasad prowadzonego naboru do służby w Policji.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot