• 1
 • 2
 • 3
niedziela, 01 marzec 2020 18:41

Nic dodać, nic ująć

Napisane przez RED

 

Nasza stała czytelniczka przesłała nam własną opinię na temat środków wyrazu stosowanych przez polityczne elity kraju nad Wisłą.

 

Wjeżdżając do Lidla wita nas duży spot reklamowy PO, na którym Lichocka pokazuje faka. Moje dziecko pyta, co to znaczy mamo...?

Serio? Muszę na to patrzeć? Muszę tym żyć? Kto na to pozwolił?

Robimy wszystko żeby uchronić swoje dziecko przed tego typu rzeczami, w internecie, TV, a tymczasem uderza to w nasze dzieci na ulicach. I tylko dlatego, że zaczyna się akcja przedwyborcza. Ludzie maja rożne poglądy, mają do tego prawo. Ale to jest dla nas, zwykłych mieszkańcow wulgarne, obraźliwe, agresywne. Nasze dzieci na to patrzą!

Nic dodać, nic ująć, droga pani !

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza pacjentka wtorek, 03 marzec 2020 18:48 napisane przez pacjentka

  Czy braki w szpitalach powstały dopiero teraz mogę coś na ten temat powiedzieć bo zetknęłam się z chorobą dokładnie gdy PO było przy władzy wtedy dopiero była na oddziałach bieda z nędza w dalszym ciagu korzystam z leczenia i przez czas władzy PiSu widzę bardzo wielką róznicę nie wypowiadajcie sie za kogoś sluchajcie tych .którzy to naprawdę przezyli kiedy kazano na chemię czekać pół roku po operacji.

 • Link do komentarza Pozdrawiam2134213 wtorek, 03 marzec 2020 12:04 napisane przez Pozdrawiam2134213

  Najgorsze, że denerwujecie się na bilbord, a nie to co pani Lichocka w sejmie pokazuję... Bilbord ma na celu pokazanie, że takich rzeczy nie powinno się dopuszczać. Gdyby nie było takiej sytuacji w sejmie, taki plakat nie zaistniałby.

 • Link do komentarza XD Jd poniedziałek, 02 marzec 2020 21:36 napisane przez XD Jd

  XDDDDDD Beke mam z was mordeczki

 • Link do komentarza rf poniedziałek, 02 marzec 2020 14:51 napisane przez rf

  To trzeba dziecku wytłumaczyć, że własnie tak ja pani na obrazku nie wolno robić, bo to jest niegrzeczne (delikatnie mówiąc).

 • Link do komentarza Rena poniedziałek, 02 marzec 2020 14:08 napisane przez Rena

  też jestem takiego samego zdania...kto na to pozwolił? Powinno to zniknąć!

 • Link do komentarza eeee poniedziałek, 02 marzec 2020 14:01 napisane przez eeee

  I Tak Trzymać. Byli złodzieje przez 8 lat nakradli i się nie rozliczyli, teraz trzeba dobrać do Kasty.
  I to miała na myśli , że ich nie zatrzymacie , czerwona zarazo

 • Link do komentarza nm niedziela, 01 marzec 2020 18:54 napisane przez nm

  porozmawiaj z chorymi na raka to ci powiedzą czy to jest obraźliwe ,w jakich warunkach muszą przebywać w szpitalu ,jak to jest jak maja odmowe leczenia lnajnowszymi lekami bo NFZ nie pokrywa kosztów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot