• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 02 marzec 2020 11:15

Lekcja bezpieczeństwa w augustowskim kinie

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Na terenie augustowskiego kina odbyła się trzecia lekcja w ramach "Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa". Uczniowie poznali kodeks młodego kinomana i dowiedzieli się o tajnikach pracy w kinie. Policyjna akcja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z przedstawicielami augustowskiego kina "Iskra", w miniony piątek, przeprowadzili trzecią lekcję w ramach "Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa". Uczniowie poznali kodeks młodego kinomana i dowiedzieli się, jak należy zachowywać się w kinie. Dodatkowo uczestnicy poznali również historię kina oraz dowiedzieli się, kiedy został wyświetlony pierwszym film. Na zakończenie dzieci obejrzały krótki seans filmowy i otrzymały pamiątkowe taśmy filmowe. Spotkania w ramach "Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa" mają na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa obejmującego różne obszary codziennego życia.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot