• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 02 marzec 2020 17:29

Areszt za udzielanie narkotyków nieletniemu

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie i udzielanie środków odurzających nieletniemu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, ze zabezpieczona substancja to marihuana. 37 latek usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, gdy w minioną środę, zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który udzielał nieletniemu środków odurzających. Mundurowi przy 37-latku znaleźli blisko 1,3 grama suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, ze zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna natychmiast trafił do policyjnego aresztu. Już następnego dnia usłyszał zarzuty. Jak się okazało, zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa. Teraz decyzją sąd najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot